A A A
A A A
ENG
Pomiń łącza nawigacjiHome > Strona logowania dla pracownika

Szanowni Państwo,

 

W ramach nowej strony internetowej Uczelni oddajemy w Wasze ręce drugą wersję systemu dostępowego pod nazwą WISUS 2.0 (Wirtualny System Usług dla Studenta). Tym razem jednak logując się do systemu WISUS wchodzicie de facto do intranetu, czyli wewnętrznego internetu pracowników i studentów UMP, zawierającego poza klasycznymi programami takimi jak APAP, ASIA, AKSON, SZEF itp., którymi możemy posługiwać się tak jak dotychczas, także podstrony różnych działów administracji naszej Uczelni. Proszę prześledzić u kogo i jakie sprawy możecie załatwić w poszczególnych działach administracji. Z czasem pojawią się tam również opisy, formularze i zarządzenia dotyczące najbardziej typowych spraw, które załatwiamy w tych działach. Czekamy na wszelkie pomysły pozwalające uczynić "przyjaźniejszą" tą nową strukturę intranetu.

 

Rektor Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Prof. dr hab. Andrzej Tykarski

Zobacz też

Do poprawnego działania programu wymagana jest przeglądarka w wersji minimum: Chrome 61, Firefox 56, Microsoft Edge 40, Opera 48, Safari 5.1.7
Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce oznacza iż będą zamieszczane na Twoim urządzeniu i wyrażasz na to zgodę. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dla tych plików. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
X